Ostatnio komentowane gry

Achilles - Walcz za swój naród :) jako Achilles! Użyj klawiszy W A S D oraz strzałek do kontrolowania gry. T - uderzenie, Y- kopnięcie. Zablokuj strzały za pomocą swojej tarczy poprzez naciśniecie klawisza S lub strzałki w dół. Unieszkodliw swoich wrogów na jakiś czas poprzez kopnięcie. Oszczep jest bardziej przydatny, jeżeli go rzucisz.

Achilles

Acai Berry Health Benefits - Try An Acai Free Trial And Be Blown Away! #2 - Acai Berry Detox. BBB rating F. The related company is FWM Laboratories, Inc. Offer 2693 complaints against them, most professionals have not been resolved by the company. Immunity - Before we describe the immunity boosting capabilities of the Acai Berry, we should take a search at what ORAC. ORAC is a pace of lots of damage caused into the body by free radicals. The acai berry colon cleanse fruit has 38

us BrensnanSl @ 2018-11-04 05:13:06
Komentarze
Roadies - Musisz tak rozstawić bloki, batuty i trampoliny, by cała grupa muzykantów dostała się do wyjścia i nie natrafiła w międzyczasie na dyrygentów. Przedmioty można przenosić myszką, ale uwaga! nie można przenosić ich spowrotem. Czy uda Ci się im pomóc?

Roadies

Your answer lifts the inieeltglnce of the debate.

es Ksywka lub Nick @ 2013-11-13 15:38:59
Komentarze
Poopascoopa - Jesteś zwierzaczkiem, który spróbuje oczyścić miasto z radioaktywnych odpadów. Spróbuj zebrać całe błoto i nie stracić życia. Jak trudne może się okazać to zadanie? Użyj strzałek do kierowania postacią, a spacji do skakania na i ponad obiektami.

Poopascoopa

What a joy to find such clear thignikn. Thanks for posting!

de Ksywka lub Nick @ 2013-11-13 13:54:28
Komentarze
Ask guru Joe - Zapytaj Guru Joe o życie, romans, biznes, lub zadaj jakiekolwiek inne pytanie, na które odpowiedź może brzmieć tak lub nie. Po zadaniu pytania, naciśnij "ASK" lub naciśnij przycisk enter na klawiaturze i Guru Joe sprawdzi w swojej magicznej kuli odpowiedź. Nie traktuj tego zbyt serio - stary Joe nie jest profesjonalistą. :)

Ask guru Joe

Yup, that shuold defo do the trick!

kr Ksywka lub Nick @ 2013-11-13 13:31:12
Komentarze
Rooftop skater - Jeżdżenie na deskorolce po dachach z rampami. Możesz wybierać spośród różnych ramp lub tworzyć swoje własne rampy. Cała gama tricków do wypełnienia. Naciśnij Spację, gdy spadniesz z dachu, by wspiąć się ponownie na górę.

Rooftop skater

Your posting really stnhgiatered me out. Thanks!

pl Ksywka lub Nick @ 2013-11-13 13:12:21
Komentarze
Turbocharged Penguins - Użyj swojej myszki, by celować i strzelać. Rzuć pingwinem i naciskaj na niego podczas lotu, by podrzucić go jak najwyżej! Bądź ostrożny i baw się dobrze!

Turbocharged Penguins

Whoa, whoa, get out the way with that good intoimafron.

nl Ksywka lub Nick @ 2013-11-13 13:08:47
Komentarze
Nose wipe - Wybierz jeden z nosów i zacznij dekorowanie lub niszczenie go za pomocą różnych akcesoriów. Po zakończeniu, możesz wypróbować nos w jakiejś sytuacji - np. wydmuchaj nos lub kichnij głośno. Użyj swojej myszki, by kontrolować grę.

Nose wipe

This is way more helpful than anthniyg else I've looked at.

fi Ksywka lub Nick @ 2013-11-13 11:28:24
Komentarze
Get a head - W tej grze musisz pomóc robotowi rzucić jego głowę jak najdalej. Za pierwszym razem kliknij na głowę, aby oderwać ją od tułowia. Za drugim kliknij na głowę, aby wykopać ją jak najdalej. Masz tylko 3 próby.

Get a head

Never would have thunk I would find this so inenlpeisabsd.

gb Ksywka lub Nick @ 2013-11-13 11:16:39
Komentarze
Halloween game - Nie podchodź zbyt blisko do domu pełnego duchów - one zwykle nie lubią nieproszonych gości. Zwłaszcza w czasie Haloween. Odpieraj ataki duchów i guli zanim one dobiorą się do Ciebie. Naciskaj, by rzucać w nie dyniami.

Halloween game

Learning a ton from these neat arlteics.

jp Ksywka lub Nick @ 2013-11-13 11:14:01
Komentarze
Hand to hand combat facility - Celem tej gry jest uderzanie i jednoczesne unikanie uderzeń. Kiedy atakujesz możesz zarówno obrażać, jak i uderzać. Jak silne będzie uderzenie zależy od tego jak długo przytrzymasz klawisz Z. Jeśli uda ci się uniknąć uderzenia w momencie kiedy znajdujesz się w trybie obronnym, następuje twoja kolej na uderzanie. Jednak pamiętaj, jeśli atakujący użyje jakiejś sztuczki, a ty cofniesz ręce trzy razy, wtedy przeciwnik otrzymuję darmowe uderzenie. Wygrasz jeśli zmusisz swojego przeciwnika do przekroczenia jego, albo jej progu bólu na liczniku bólu.

Hand to hand combat facility

Skrzynka bardzo soopdbała się cf3reczce. To trochę inna zabawka wśrf3d reszty “rozmawiających” misif3w, pieskf3w itp. Czy skrzynka pocztowa może być interesująca zabawką? Okazuje się, że tak i zainteresowanie zabawką w sklepie nie było chwilowe:) 1,5 roczniak świetnie bawi się skrzynką, wrzuca i chowa listy i paczkę, z zainteresowaniem słucha piosenek i wypowiedzi. Cieszy się z zabawy. POLECAMY!świetna:)

ru Ksywka lub Nick @ 2013-11-11 13:01:40
Komentarze
Le casse dents - Twoim zadaniem jest usunięcie wszystkich kiwających się, zepsutych i sztucznych zębów z ust potwora za pomocą małej fioletowej kulki. Zbieraj bonusy, dodatkowe życia i dużo więcej Użyj swojej myszki, by kontrolować grę. Powodzenia :)

Le casse dents

Very true! Makes a change to see soeonme spell it out like that. :)

ru Ksywka lub Nick @ 2013-11-11 07:19:10
Komentarze
Ice Hockey - Spróbuj zdobyć punkty. Przytrzymaj klawisz myszki, by Twój strzał był mocniejszy. Możesz również uderzyć tych łajdaków, którzy Ci próbują przeszkodzić. Uderzenie obrońcy spowoduje, że położą się na lodzie, a Ty będziesz mógł uderzyć ponownie w najbardziej bolesne miejsce.

Ice Hockey

It's great to read something that's both enjoyable and provides prsigatmadc solutions.

us Ksywka lub Nick @ 2013-11-06 02:31:31
Komentarze
Bloamin gardens - W tej grze musisz tak sadzić i przesadzać kwiaty, aby kwiaty jednego rodzaju tworzyły linię z 5 kwiatków - w ten sposób linia znika z pola. Kwiaty możesz przesadzać, tylko w miejsca, które są wolne od kwiatów. Za każdym razem przybywają 3 nowe kwiaty, co komplikuje całą operację. Kontrola gry - myszka.

Bloamin gardens

Great weblog right here! Additionally your site loads up very fast!What host are you the use of? Can I am gitetng your affiliate hyperlink on your host?I want my website loaded up as quickly as yours lol

nl Ksywka lub Nick @ 2013-11-06 02:22:00
Komentarze
Mind warp - Prosta gra sprawdzająca Twoją pamięć: spróbuj odegrać pokazaną wcześniej sekwencję składającą się z 50 dźwięków. Ta gra przypomina trochę film Stevena Spielberga "Alien". Użyj swojej myszki, by kontrolować grę.

Mind warp

Created the greatest arietlcs, you have.

ru Ksywka lub Nick @ 2013-11-06 00:38:48
Komentarze
Nordic Chill Winter Sports - Biathlon to jeden z najbardziej interesujących sportów zimowych. Składa się on z dwóch innych dyscyplin: biegu narciarskiego oraz strzelania z wiatrówki do celu. Zawodnik pokonuje dystans na nartach, a później ma za zadanie oddać 5 celnych strzałów. W czasie biegu, naciskaj klawisz myszki, aby się odpychać. Ale uwaga im dalej się odpychasz, tym szybciej tracisz siły, dlatego musisz odpoczywać. Aby trafić do celu, naciśnij na lewy klawisz myszki, w momencie, gdy celownik pokrywa się z celem. Przy tym musisz pamiętać, że im mniej u Ciebie siły po ukończeniu biegu, tym trudniej będzie to zrobić.

Nordic Chill Winter Sports

pisze:było nas trzy więc wedle prawideł wsaizlkech plener jeszcze trwał a jedna trzecia też dyndała i to jak!Nawet Chuck Norris w swoich najlepszych scenach filmf3w akcji tak nie dyndał

us Ksywka lub Nick @ 2013-11-05 22:56:16
Komentarze
Toaster - Musisz łowić tosty, które wylatują z tostera. Za każdy złapany tost dostajesz bonus. Uważaj, by Twoje ruchy nie były zbyt ostre, jeżeli jesteś zbyt gwałtowny, złapane tosty spadają z talerza. Ruch - myszka.

Toaster

One or two to rebermem, that is.

ru Ksywka lub Nick @ 2013-11-05 21:32:07
Komentarze
Hit the looser - W tej grze Twoim zadaniem jest trafienie w biegnącego frajera za pomocą białej piłki. Masz 10 strzałów, jeżeli Ci się nie uda, to Ty jesteś frajerem. Możesz poruszać białą piłką poprzez pociągnięcie za czarną gumkę w dowolnym kierunku. Kiedy puścisz klawisz myszy, Twoja piłka poleci w przeciwnym do gumki kierunku.

Hit the looser

nie myślałeś nad zrobieniem wesrji takiej bardziej fingerfriendly ? np. automatyczne pobieranie 25 ostatnich demotf3w i wyświetlanie tak jak w galerii odbrazf3w. Same tytuły bez zdjęć trochę mijają się z celem demotywatf3rf3w i pojedyncze klikanie jest trochę żmudne duże wymagania, ale aplikacja byłaby niemal idealna. dodałem Twoją aplikacje na forum o Samsungu Omnia ;D

us Ksywka lub Nick @ 2013-11-05 17:58:16
Komentarze
Presidential Paintball - Przed każdymi wyborami, każdy z kandydatów marzy o tym by być jedynym startującym! Wybierz więc swojego ulubionego kandydata i strzelaj do pozostałych swoim karabinem do paintballa. Użyj swojej myszki, by celować i strzelać. Naciśnij R, by przeładować broń.

Presidential Paintball

Lieve Joop:) Ik heb speciaal gewcaht met mijn berichtje tot ik nr. 77 zou zijn (ahum). Ik ben dan wel heeeeel laat maar het is wel gemeend: bedankt voor al je mooie foto's en je lieve berichtjes op mijn blog:) Ik ben blij dat ik je heb leren kennen!

br Ksywka lub Nick @ 2013-11-05 17:41:27
Komentarze
Get a grip - Najwyższy czas przetestować Twoje zdolności za pomocą gry. Dzięki temu dokładnie sprawdzimy Twoją zdolność naciskania klawiszy. Nie daj się! Naciśnij prawy klawisz strzałki, by się poruszać. Bądź gotowy, by nacisnąć dolny klawisz strzałki, kiedy na ekranie pojawi się pomarańczowa strzałka. Kiedy już wykonujesz trik, użyj lewego i prawego klawisza strzałek, by balansować motor.

Get a grip

moc duża a co ze spalaniem? obicene takie firmy jak Opel czy VW potrafią zrobić silnik 200 KM ktf3ry spala w mieście 10 litrf3w albo mniej. A ten koreańczyk ile spali?

vn Ksywka lub Nick @ 2013-11-05 16:53:15
Komentarze
Barb jump - Spróbuj przetrwać i nie zostać zabitym w tej agresywnej grze. Okrutna mała dziewczynka przygotowuje skakankę z drutu kolczastego. Naciskaj spację, by skakać ponad skakanką. Ostrożnie! Baw się dobrze!

Barb jump

Margareth from United Kingdom, August 30, 2012 at 5:41 PM Hotel San Luca was wonderful! We arrievd late evening and received a very warm welcome. Througout our stay all staff were extremely helpful. Our room was very good very clean: lots of good quality toiletries: able to control air-conditioning: well-stocked mini-bar. Fabulous breakfast every morning: staff very good Shame we had to leave.

us Ksywka lub Nick @ 2013-11-05 15:59:39
Komentarze
Volleyball game - W tej grze starasz się stać się najlepszym graczem w siatkówkę w historii. Na początku musisz podskoczyć (J) i uderzyć piłkę (F), tak, by przeleciała nad siatką. Nie próbuj skakać zbyt wysoko, ponieważ możesz odlecieć. Będzie Ci bardzo trudno przestać grać w nią, ponieważ jest bardzo wciągająca.

Volleyball game

to kup sobie januszku nungedo opla albo vw , nie przeszkadzaj tym co czerpią przyjemnosc z jazdy i nie obchodzi ich spalanie kto kupuje ponad 300 konne auto zeby liczyc potem pieniądze pod dystrybutorem z benzyną???

rs Ksywka lub Nick @ 2013-11-05 15:27:32
Komentarze
Shooting fish - Polowanie na ryby za pomocą harpuna. Musisz zebrać określoną liczbę punktów. Uwaga na jadowite ryby ( z kolcami) oraz na ryby pod ochroną (w paski), nie należy ich łowić. Kontrola gry - myszka.

Shooting fish

I blog frequently and I geueninly appreciate your information.Your article has truly peaked my interest. I'm going to take a note of your site and keep checking for new details about once per week. I opted in for your RSS feed too.

ru Ksywka lub Nick @ 2013-11-05 04:31:00
Komentarze
The ghost pirate attacks - Odkrywaj i rozwiązuj zagadki na nawiedzonym, pirackim statku, razem z Scoobim Doo and Shaggim. Szukaj podpowiedzi, zbieraj potrzebny ekwipunek, by móc pokonać wszystkie przeszkody. Zachowaj zimną krew do samego końca epizodu! Aby pomóc Ci podczas wypełniania misji, na głównym karcie gry wyświetla się schowek z zebranymi przez Ciebie przedmiotami.

The ghost pirate attacks

You really make it seem so easy with your ptseentarion but I find thistopic to be actually something which I think I would never understand.It seems too complex and extremely broad for me.I am looking forward for your next post, I will try to get the hang of it!

ru Ksywka lub Nick @ 2013-11-04 14:12:12
Komentarze
Dolphin olympics 2 - Zbierz jak najwięcej punktów w czasie 2 minut płynąc i skacząc swoim delfinem. Dobre skoki pozwalają Ci rozwinąć lepszą szybkość oraz robić lepsze triki! Użyj strzałek lub klawiszy WASD do poruszania się. Zaawansowane instrukcje znajdziesz w grze.

Dolphin olympics 2

moc duc5bca a co ze spalaniem? oinbece takie firmy jak Opel czy VW potrafic485 zrobic487 silnik 200 KM ktc3b3ry spala w miec59bcie 10 litrc3b3w albo mniej. A ten koreac584czyk ile spali?

ru Ksywka lub Nick @ 2013-11-04 04:21:53
Komentarze
Year of the Snake - To niekończąca się gra, w której pojawia się masa wilkołaków, potworów i innych wrogich stworzeń. Grasz faceta z brodą, który musi samotnie zmierzyć się z tymi siłami zła w lesie. Przynajmniej w dzień. :) Użyj strzałek do poruszania się, naciśnij A, by zaatakować.

Year of the Snake

WitamPrzydała by się opcja ustawienia gdzie jest zaynipwasy cache, żeby można było go przekierować na kartę pamięci na przykład, a nie zapychać pamięć wewnętrzną. Pozdrawiam

no Ksywka lub Nick @ 2013-11-04 02:44:22
Komentarze
Mad Shark - Jesteś szalonym rekinem, który próbuje uciec z laboratorium, w którym przeprowadzane są niecne eksperymenty. Sprawdź jak daleko uda Ci się uciec zanim zostaniesz złapany. Im szybciej płyniesz, tym szybciej się męczysz. Jeżeli zużyjesz całej swojej siły, będziesz zmuszony odpocząć, by odzyskać siły i zdrowie. Zjadaj wszystko co możesz na swojej drodze, by zregenerować swoje zdrowe. Myszka - ruch. Spacja - gryzienie.

Mad Shark

That adsersdes several of my concerns actually.

kg Ksywka lub Nick @ 2013-11-02 21:36:43
Komentarze
Among the clouds - Lot balonem. Ciesz się pięknymi widokami i zwróć uwagę na latające obok Ciebie zielone i czerwone balony. Zielone należy zbierać, czerwonych unikać. Zielone balony dodają Ci 100 punktów, czerwone zabierają tyle samo. Aby lecieć wyżej należy naciskać myszką na balon.

Among the clouds

First of all, take a look, it's in a book, it's Reading Rainbow. You obviously, have codnisering all the useless wisdom' you've quoted, having had it handed down from one pretentious literary personage to the next only to be carefully regurgitated for us time and time again.Second, don't knock the unemployed. We're way more relaxed than you working folk.Thirdly, shame on you! If I ever hear you bad mouth Geordi La Forge again I'll have your tounge!

ca Ksywka lub Nick @ 2013-11-02 01:59:37
Komentarze
Dart challenge - Osiągnij liczbę zero w jak najmniejszej liczbie rzutów. Gracze rozpoczynają od liczby 501. Każda z rzutek obniża ten wynik, uzyskaj wynik zero i zakończ grę. Krótkim ruchem naciśnij, przeciągnij myszkę na górę lub w dół i puść klawisz myszki. Powodzenia!

Dart challenge

to kup sobie januszku nundego opla albo vw , nie przeszkadzaj tym co czerpic485 przyjemnosc z jazdy i nie obchodzi ich spalanie kto kupuje ponad 300 konne auto zeby liczyc potem pienic485dze pod dystrybutorem z benzync485???

ru Ksywka lub Nick @ 2013-11-02 01:17:46
Komentarze
Babycal throw - Pomóż dzieciom bawiącym się na dworze obsypać inne dzieciaki posypką dla niemowląt. Wybierz odpowiedni moment, kiedy najwięcej dzieci będzie bawiło się razem, by posypka dotarła na największą ilość głów. Uwaga! Ilość dzieci z puszkami posypki ograniczona.

Babycal throw

WitamNa przedzie z gf3ry dziękuję za super acaiklpję Niestety na moim smartphonie (SGH-i600) nie mogę w pełni wykorzystać funkcji programu tzn. nie mogę powiększać zdjęć itp. (cały dolny pasek jest dla mnie dostępny tylko przy użyciu SPHelpera ? wirtualnego kursora)Czy drogi autorze mf3głbyś w następnej wersji programu dodać jakieś skrf3ty klawiaturowe?Pozdrawiam serdecznieThOrN

ru Ksywka lub Nick @ 2013-11-02 00:21:49
Komentarze
Everybodys golf - Postaraj się wbić piłkę do dołka, pomimo różnych przeszkód na Twojej drodze! Spróbuj wykonać jak najmniej uderzeń. Im dłużej naciskasz przycisk myszy, tym mocniejsze będzie Twoje uderzenie.

Everybodys golf

Też podoba mi się to senreidztwie. Kiedyś w radiu słyszałem że DNA człowieka podobne jest do świńskiego DNA w 60 czy 70%.Ale powrf3ćmy do odchudzania.Ktoś powiedział że jedno piwo ma tyle kalorii co kotlet. Wyobraź sobie Marcin, jeśli wypijesz piwo, kalorie szybko płyną do krwioobiegu, bo są w postaci płynnej.Znam osobę co może wypić nawet 2 piwa od razu. Czy twoje ćwiczenia są skuteczne dla osf3b pijących nawet 2 piwa dziennie?

ru Ksywka lub Nick @ 2013-10-31 21:42:40
Komentarze
Molson pro hockey - Strzelaj i spróbuj trafić do bramki. Użyj swojej myszki, by celować i strzelać. Kąt strzału zmienia się co jakiś czas. Pamiętaj, jesteś mistrzem! :)

Molson pro hockey

Wszystko świetnie. Tylko Państwo zapomnieliście, ze syemsty elektroniczne w polsce nie działają tak jak w USA. Wartałoby sprf3bować zrobić tak, żeby polscy klienci nie mieli problemf3w podobnych do mojego. Wpisywanie do formularza danych karty kredytowej nie jest akceptowane przez program pomimo, że są prawidłowe. Osobiście wykonałem tysiące wpisf3w i logowań żeby te same co wpisywane na początku dane zostały zaakceptowane. To samo dzieje się z upgrade roseller. Przecież to podważa całą sprawę b

ru Ksywka lub Nick @ 2013-10-31 10:50:26
Komentarze
Golden gate drop - Uderz w przedmioty za pomocą balonów z wodą. Unikaj jednak starszych pań, policjantów, mew i armatek wodnych. Aby poruszać się postaciami - użyj strzałek. Użyj lewego klawisza myszki, b celować i strzelać. Powodzenia!

Golden gate drop

Cześć Marcin, przyznaję długo szukałem jak zabiarać dzięki internetowi, w końcu mnie złamałeś i od kilku dni jestem w twoim zespole. Początkowo nie interesował mnie ten cały program ćwiczeń, chciałem zacząć zabiarać, ale skoro się zapisałem z ciekawości poczytałem, posłuchałem, obejrzałem filmiki z ćwiczeniami i dzisiaj mam zakwasy i wiem, że dalej będę ćwiczyć. Oczywiście chcę w końcu zabiarać i bardzo dużo muszę się od Ciebie dowiedzieć jak to robić. mam na razie dwa kontakty na liście i dokła

ru Ksywka lub Nick @ 2013-10-30 16:22:02
Komentarze
Penalti - Spróbuj strzelić jak najwięcej karnych. Ktoś podaje Ci piłkę, a Twoim zadaniem jest jedynie wybranie odpowiedniego kierunku strzału. Jeżeli będziesz dobrze strzelał, inny klub będzie chciał Cię kupić. Użyj myszki, by kontrolować grę.

Penalti

ja cie w dupe

pl nik @ 2013-04-19 12:13:03
Komentarze
Kanye-west - Kanye West jest zły na Georga Busha, ponieważ nie szanuje czarnych ludzi i pracuje w Białym domu, nie w Czarnym. Jest również zły na Michaela Jacksona, ponieważ zmienił on kolor swojej skóry z czarnego na biały.

Kanye-west

Hey, subtle must be your midlde name. Great post!

de Indy @ 2011-11-12 07:39:52
Komentarze
On the moon Ep. 6 - Dwóch szalonych chłopców leci na księżyc, nagle ich statek kosmiczny ląduje na Księżycu. Krewetka i Mówiąca Urna przypadkowo zobaczyli wypadek i postanowili wykorzystać sytuację. Po kryjomu zabrali uszkodzony statek i wybrali się na wycieczkę. Kiedy Król Tost przyszedł, aby dać im pizzę, był wstrząśnięty tym co zobaczył, dziurę w księżycu i dwóch obcych chłopców.

On the moon Ep. 6

Geez, that's uneblievlbae. Kudos and such.

de Brenley @ 2011-11-11 03:12:52
Komentarze
Anacondas - Zbierz jak najwięcej kwiatów Orchidei, zanim skończy się limit czasu. Im szybciej dosięgasz do orchidei, tym więcej punktów dostajesz. Z każdym poziomem zwiększa się ilość Orchidei do zebrania. Uważaj! Z każdym poziomem wzrasta również ilość Anakond na Twojej drodze, próbujących Cię złapać.

Anacondas

This information is off the hziool!

be Tangela @ 2011-11-11 02:08:40
Komentarze
Lance na hache - W tej śmiesznej i trochę krwawej grze musisz rzucać toporem w znaną postać. Użyj strzałek na klawiaturze, aby ustawić celownik. Naciśnij Spację, aby rzucać. Im bliżej najważniejszych części ciała trafisz, tym więcej punktów zdobędziesz.

Lance na hache

Son of a gun, this is so hpeulfl!

de Johnetta @ 2011-11-11 01:57:28
Komentarze
Captain Capitalism Ep.2 - Mały chłopiec oszczędza pieniądze na swoje przyszłe studia. Ni stąd ni zowąd przybywa Kapitan Kapitalizm i mówi, że powinien przestać oszczędzać. Chłopiec może zostać prawdziwym bohaterem, jeśli wyda zaoszczędzone pieniądze i w ten sposób uratuje ekonomikę kraju.

Captain Capitalism Ep.2

Kick the tires and light the fires, prboelm officially solved!

de Lanette @ 2011-11-11 01:05:36
Komentarze
Animal maze - Pomóż małpce dostać się na drugi brzeg. Rozstaw poprawnie mostki na rzece, pamiętaj, że nie możesz ich obracać. Aby wziąć mostek, naciśnij na niego lewym klawiszem myszki, a potem przeciągnij w odpowiednie miejsce i upuść. Po upuszczeniu, nie ma możliwości przeniesienia mostka w inne miejsce. Powodzenia!

Animal maze

Too many compliments too ltitle space, thanks!

de Elida @ 2011-11-10 22:59:45
Komentarze
Algar - Gra podobna do gry Morhoon - rzucasz do reniferów śnieżkami. Za ustrzelenie jeleni znajdujących się w większej odległości zyskujesz więcej punktów. Możesz również celować w mandarynki na świątecznym drzewku.

Algar

Mighty useful. Make no mistake, I apprecitae it.

de Lottie @ 2011-11-10 22:39:55
Komentarze
Icon story - Ikony na Twoim pulpicie walczą między sobą. Interesujące, jak ikonce Internet Explorer udaje się zwyciężyć pozostałe ikonki, używając lasera. Ikona Mój komputer natomiast, używa karabinu maszynowego. Koniec końców, wszystkie ikony przegrywają na rzecz jednej ikonki. Czy już domyślasz się której?

Icon story

So much info in so few words. Tostloy could learn a lot.

de Aspen @ 2011-11-10 22:38:07
Komentarze
Daddys little girl - Oto piosenka o dzieciach. Rodzice zastanawiają się, jak to się dzieje, że dzieci tak szybko rosną i stają się dorosłymi. Ojciec śpiewa o swojej małej córeczce, którą po latach zobaczył w telewizji topless. Czasami rzeczy, które robimy w młodości są bardzo głupie, i kiedy dorastamy mogą naprawdę wpłynąć na nasze życie.

Daddys little girl

Hey, that's poewfurl. Thanks for the news.

de Bobcat @ 2011-11-10 21:53:06
Komentarze
HTF - Pop BBQ Smoochie - W tym odcinku Happy Tree Friends urządzają grilla. Musisz im pomóc wybrać co upiec: kukurydzę, szaszłyk czy włączyć światło. Każda z opcji spowoduje śmierć, tak więc Ty wybierasz jak umrą nasi bohaterowie.

HTF - Pop BBQ Smoochie

More posts of this quality. Not the usual c***, palsee

us Jetson @ 2011-11-10 21:22:45
Komentarze
Rural racer - Wyścigi filmowane od góry. Trzeba wyprzedzić przeciwnika. Musisz przejść przez 8 kręgów, istnieje możliwość wykorzystania opcji turbo. Klawisze: strzałki - ruch, spacja - turbo. Jeżeli chcesz grac z drugim graczem: W, A, S, D i ~ - turbo.

Rural racer

I found myself nodding my noggin all the way thrugoh.

de Shermaine @ 2011-11-10 21:17:07
Komentarze
Dabba Walla international - W tej grze jesteś kurierem i dostarczasz rozkazy. Wystarczy przeciągnąć odpowiednie rozkazy do odpowiednich punktów, a następnie zbierać pieniądze. Jedyny problem - trzeba to zrobić szybko. Użyj myszki do sterowania grą. Kliknij lewym przyciskiem myszy na rozkaz, a następnie kliknij na odpowiednią stację, aby go dostarczyć.

Dabba Walla international

Why does this have to be the ONLY relailbe source? Oh well, gj!

jp Darold @ 2011-11-10 17:43:58
Komentarze
Murphys law 3 - Trzecia gra z serii Prawo Murpfy'ego. Twoim celem jest zrobić kilka psikusów starszemu pracownikowi, który będzie rozmawiał z prasą. Użyj myszki, aby aktywować różne obiekty i sprawić, że starszy pracownik poczuje się naprawdę, naprawdę źle.

Murphys law 3

Holy cnciose data batman. Lol!

us Krystal @ 2011-11-10 16:33:47
Komentarze
Curveball - Trójwymiarowy ping pong to wciągająca gra :) Musisz odpierać ataki przeciwnika, a jeśli jeden z was upuści piłkę, traci punkty. Najważniejsze - po prostu odbijać piłkę, a komputer na pewno kiedyś się pomyli!

Curveball

Which came first, the problem or the soluotin? Luckily it doesn't matter.

fr Sugar @ 2011-11-10 14:55:00
Komentarze
Bomb bandits - W tej podobnej do Snake'a grze musisz odeprzeć atak poprzez łapanie bomb przed wybuchnięciem. Uważaj na koniec swojego statku oraz swój "ogon", żadne z nich nie może dotknąć bomb.

Bomb bandits

Your cranium must be prteoctnig some very valuable brains.

br Betti @ 2011-11-10 14:52:07
Komentarze
Altex - Broń się przed wszystkimi wysuwającymi się z okien ludźmi. Im szybciej i dokładniej strzelasz, tym większe prawdopodobieństwo, że trafisz. Przy tym, nie tylko Ty strzelasz, oni również strzelają do Ciebie, dlatego im mniej ludzi, tym lepiej dla Ciebie.

Altex

Could you write about Phiyscs so I can pass Science class?

us Janae @ 2011-11-10 14:10:35
Komentarze
Flashman - Oto gra Pacman w wersji flash. Zasady: omijając duchy, zbieraj migające punkty, a następnie po zebraniu wszystkich, idź do otwartych drzwi do następnego poziomu. Miłej zabawy!

Flashman

You've really capuretd all the essentials in this subject area, haven't you?

de Roxie @ 2011-11-10 12:39:31
Komentarze
Dont kill Kenny - Fani South Parku na pewno polubią tę grę! Musisz strzelać do postaci z filmu, ale tym razem Kenny, który zwykle nie ma tyle szczęścia, musi przeżyć:) Użyj myszki do sterowania grą.

Dont kill Kenny

I never thought I would find such an everyday topic so enhrtalilng!

us Carli @ 2011-11-10 11:57:33
Komentarze
Stackopolis - Musisz pomóc projektantowi krajobrazu rozłożyć bloki wg planu. Bloki powinny być rozmieszczone zgodnie ze schematem ukazanym powyżej. Zarządzaj grą myszki, kliknij na blok, aby go wziąć, a następnie na miejsce, gdzie chciałbyś go położyć.

Stackopolis

Thanks for sharing. Always good to find a real eprxet.

cn Artrell @ 2011-11-10 11:19:16
Komentarze
Santa coma - Pomóż Świętemu Mikołajowi zebrać prezenty i dostarczyć je do dzieci. Unikaj przeciwników i chmur, które zmniejszają Twoją szybkość. Zbierz co najmniej 5 prezentów, aby aktywować specjalną broń, która pomoże Ci w walce przeciwko Twoim oponentom.

Santa coma

You're a real deep thikner. Thanks for sharing.

us Rosa @ 2011-11-10 10:58:08
Komentarze
Bowling - To prosta wersja gry w kręgle. Wybierz kierunek, siłę uderzenia i rzuć kulą, tak aby zbić kręgle. Bardzo realistycznie przygotowana animacja, istnieje możliwość gry we dwoje.

Bowling

It's wonderufl to have you on our side, haha!

de Evaline @ 2011-11-10 10:41:11
Komentarze
Smooth criminal - Parodia Michaela Jacksona. Jackson siedzi na dworze i śpiewa, o tym jak chciałby uprawiać seks z Macaulayem Culkinem. W parodii użyto znanej piosenki "Smooth criminal".

Smooth criminal

I can already tell that's gonna be super hlpeful.

us Caelii @ 2011-11-10 08:57:57
Komentarze
Abc crazy - W tej szalonej grze ABC szkolisz umiejętność naciskania bardzo szybko klawiatury. Kiedy widzisz literę na ekranie, musisz ją wcisnąć na klawiaturze. Nie naciskaj czerwonych liter. Jeśli pojawi się serce, naciśnij klawisz spacji.

Abc crazy

Pin my tail and call me a donkey, that really hepeld.

cn Malerie @ 2011-11-10 07:47:14
Komentarze
Red kens pigeon cull - Problem z gołębiami w Londynie urósł do niebotycznych rozmiarów. Nawet terroryzm i przestępczość nie może się równać z tymi małymi, latającymi potworami, które brudzą wszystkie możliwe powierzchnie w mieście. W tej grze posiadasz licencję na strzelanie do gołębi na ulicy. Nie przegap tej szansy!

Red kens pigeon cull

Thanks for sharing. Always good to find a real eprxet.

au Letitia @ 2011-11-10 06:43:48
Komentarze
Keep your Parents off the Net! - Pouczający film jak utrzymać swoich rodziców z dala od Internetu. Rodzice nie powinni oglądać witryn pornograficznych, powinni korzystać tylko z nudnych stronach internetowych. Istnieje wiele sposobów do osiągnięcia tego celu. Więc uważaj i dowiedz się, jak to zrobić.

Keep your Parents off the Net!

Articles like this make life so much simeplr.

de Carajean @ 2011-11-10 06:32:55
Komentarze
Assault - W tej grze paintball, musisz naprawdę szybko strzelać, zdobądź apteczkę i broń, aby przeżyć. Im szybciej strzelasz, tym mniejszy uszczerbek na zdrowiu poniesiesz. 
Użyj myszki, aby kontrolować grę.

Assault

Enlightening the world, one helpful arcltie at a time.

us Dorothy @ 2011-11-10 05:55:41
Komentarze